ArGeTon® - Fasady dla nowoczesnej architektury

Partner, któremu możesz zaufać
Trwałe i nowoczesne fasady o unikalnym ceramicznym charakterze.


Ciesz się korzyściami oferowanymi przez nowoczesnego i międzynarodowego partnera korzystającego z innowacyjnych systemów produkcji dla Twojej pełnej satysfakcji. Na nas możesz liczyć! Jesteśmy gwarancją aktywnego i nowoczesnego podejścia do sprzedaży i dystrybucji naszych produktów dostosowanych do Twoich wymagań. Nieustannie dbamy także o najwyższą jakość marki. ArGeTon ma swoje korzenie w firmie działającej na rynkach międzynarodowych - Wienerberger, największego producenta cegieł na świecie.

Konsekwentna optymalizacja i ciągły rozwój właściwości produktu, jego form i kolorów, pozwala firmie ArGeTon spełniać wymagania Klientów i odpowiadać na ich indywidualne potrzeby w sposób niezwykle elastyczny. Dla przykładu, ArGeTon jest pierwszym producentem elewacyjnych płyt ceramicznych spełniających wymagania w zakresie odporności na uderzenia zgodnie z normą DIN 18032-3. Tak więc, fasady ArGeTon szczególnie nadają się do budynków, poddawanych wysokim obciążeniom mechanicznym, np. szkół.

Tajemnica naszego sukcesu leży we współpracy i dużym doświadczeniu. Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz poradę tylko od naszych najlepszych ekspertów. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla każdego Twojego projektu. Czekamy na nowe wyzwania i zadania!Na nas możesz liczyć!